Asbak Reklam 2

Minik serçenin aynadaki oyunu görenleri gülümsetti

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Minik serçenin aynadaki oyunu görenleri gülümsetti
Çanakkale’nin Çan ilçesine bağlı Küçüktepe köyünde bir serçenin, otomobilin yan aynasında kendisiyle oyunu görenleri gülümsetti.
17 Petrol Reklam

Çan’ın Küçüktepe köyünde görenlerin içini ısıtan bir olay yaşandı. Minik serçenin devamlı bir otomobilin yan aynasına gelerek kendisiyle oyunlar oynaması merak uyandırdı. Yanına gelen diğer kuşları kovalayan minik serçe, dakikalarca aynadaki yansımasıyla oynadı.

“Bizim kuşumuz oldu”

İstanbul’dan bir yıl önce Küçüktepe köyüne yerleşen otomobilin sahibi Selçuk Saral, “Bu sabah kalktım, arabamın aynasına bir tane serçe kuşu gelmiş. Sürekli etrafında uçuyor, kendisine bakıp aynaya vurup duruyor. Bir anlam veremedim, gider zannettim ama gitmedi. Sürekli geliyor gidiyor tekrardan. Bayağı bir ilgisini çekti ayna. Sürekli onunla ilgileniyor herhalde başka bir kuş zannetti onu. Kendisine sevgili bulduğunu falan düşündü herhalde. Muhabbet kuşlarının da kafesine öyle ayna koyarlar. Başka kuş olduğunu zannetsin diye. Bayağı bir ilgimi çekti. Herhalde bizim kuşumuz oldu. Birazdan yem vereceğiz kendisine. Bakalım, yerse bundan sonra her sabah onu besleyeceğiz” dedi.

Kaynak: İHA
 


Çanakkale’de deniz salyası kâbusu sürüyor!Önceki Haber

Çanakkale’de deniz salyası kâbusu sürüyo...

Günün korona virüs bilançosu: 347 ölüm, 24 bin 733 yeni vakaSonraki Haber

Günün korona virüs bilançosu: 347 ölüm,...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!