Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2
Köşe Yazısı İç Sayfa

Naim Makas güven tazeledi

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Naim Makas güven tazeledi
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, bugün gerçekleştirilen 7. Olağan İl Kongresi'nde güven tazeleyerek yeniden il başkanlığı görevine seçildi.
17 Petrol Reklam

AK Parti Çanakkale 7. Olağan İl Kongresi bugün Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi (ÇOMÜ) İÇDAŞ Kongre Merkezi'nde gerçekleştirildi.

Yoğun katılımın olduğu kongreye, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz, AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, kongre üyeleri ve partililer katıldı.

Kongrenin Divan Başkanlığını ise AK Parti Isparta Milletvekili Mehmet Uğur Gökgöz yaptı.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan ise, kongreye telekonferans yöntemiyle katıldı.

"TEŞKİLATLARIMIZDAKİ MUHABBETİ, SEVGİYİ DAİM KILMAK İSTİYORUZ"

Kongrede konuşan AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, göreve geldikleri 1 yıllık süreçte Çanakkale ve ilçelerdeki vatandaşlarla gönül köprüsü kurduklarını dile getirdi. Makas, "Kongreler tam manasıyla kadrolarımızın yenilendiği, tazelendiği, heyecanının tekrardan kendine geldiği bir süreç. İnşallah teşkilatlarımızdaki bu sevgiyi, bu muhabbeti daim kılmak istiyoruz. Bizler teşkilatlarımızda, gençlerimizle, kadınlarımızla, partimizin zarafetiyle güçlüyüz" dedi.

"ÇANAKKALE'DE HEPİMİZİN KALBİ FARKLI ATIYOR"

AK Parti Genel Merkez Kadın Kolları Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu ise konuşmasında, "Gece gündüz çalışıyoruz. Çanakkale'de hepimizin kalbi farklı atıyor. Hepimizin çok ağır bir sorumluluğu var. AK Parti bir dava hareketidir. AK Parti milletin bağrından çıkan sizlerin, bizlerin hareketidir" ifadelerine yer verdi.

"ÇANAKKALE'YE EN ÇOK AK PARTİ YAKIŞIR"

Kongrede konuşan AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ise, Çanakkale'de AK Parti'ye olan katılımın yüksekliğine dikkat çekti. 6 ay önce yeni üye kampanyasına başlamadan önce Çanakkale'de 54 bin üyelerinin olduğunu dile getiren Turan, bu sayının 70 bine ulaştığını kaydederek, "Görecekseniz Çanakkale'de 'Ben AK Parti'liyim' demekten şeref ve onur duyan insanlar 70 bin değil, 170 bin bile olabilecek. Çanakkale'ye en çok AK Parti yakışır" dedi.

GÜVEN TAZELEDİ

Yapılan konuşmaların ardından seçime gidildi. Tek listeyle yapılan seçimde Naim Makas, güven tazeleyerek yeniden Çanakkale İl Başkanlığı'na seçildi.

Naim Makas başkanlığındaki yeni il yönetimi ise şu isimlerden oluştu:

Anahtar Kelimeler:
Ezine'de zehir tacirine suçüstü!Önceki Haber

Ezine'de zehir tacirine suçüstü!

Esra Yüksel'e bir görev dahaSonraki Haber

Esra Yüksel'e bir görev daha

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!