Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Nejat Önder resmen AK Parti’de

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Nejat Önder resmen AK Parti’de
CHP’den istifa eden Nejat Önder bugün düzenlenen törenle AK Parti’ye katıldı. Önder’e rozetini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı.
17 Petrol Reklam

Sırasıyla Merkez İlçe Başkanlığı ve İl Başkanlığı olmak üzere CHP'nin çeşitli kademelerinde yaklaşık 40 yıl görev yapan, son olarak bağımsız aday olarak girdiği seçimde İl Genel Meclis Başkanlığı görevine seçilen Çanakkale siyasetinin deneyimli ismi Nejat Önder bugün itibariyle AK Parti saflarına katıldı. Önder’e rozetini, Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan taktı.

Meclis Grup Toplantısında düzenlenen törende Önder’e AK Parti rozetini takan ve aralarına katılmasından duyduğu memnuniyeti ifade eden Başkan Erdoğan, parti çalışmaları ve İl Genel Meclis Başkanlığı görevinde Önder’e başarı temennilerini iletti.

Kendisine gösterilen yakın ilgi ve sıcak karşılama için Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan başta olmak üzere tüm partililere teşekkür eden Nejat Önder, AK Parti çatısı altında Çanakkale’ye en iyi şekilde hizmet etmek için var gücüyle çalışacağını belirtti.

"ATATÜRK'E SADECE LAZIM OLDUĞUNDA SAHİP ÇIKILIYOR"

AK Parti'li Önder açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Ben uzun yıllar CHP’de hizmet vermiş bir arkadaşınızım. Beni bugün AK Parti saflarına getiren, gelmemde en büyük neden, bizim partimizde Atatürk’e sadece lazım olduğunda sahip çıkılıyor. Atatürk demekten yüksünen üst düzeydeki partililerimizin çoğalmış olması, PYD ile komşuluğa bile razı olan Genel Başkan Yardımcılarının olmasından dolayı, bundan sonraki siyasi yaşamıma AK Parti saflarında devam etmemi sağlayacak olan, bu gururu yaşatan Çanakkale Milletvekilllerimiz Bülent Turan’a, Jülide İskenderoğlu’na ve İl Başkanımız Naim Makas’a teşekkür ediyorum. Ben de bu saatten sonra AK Parti başarısı için çalışacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.”

Nejat Önder’in rozet töreninde AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan, AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas ve İl Genel Meclisi AK Parti Grup Başkanvekili Bülent Korkmaz da hazır bulundu.
 


Başkan Erdoğan: “Demokrasi böyle bir şey”Önceki Haber

Başkan Erdoğan: “Demokrasi böyle bir şey...

Nejat Önder’den ilk açıklama: “CHP’de Atatürk’e sadece lazım olduğunda sahip çıkılıyor”Sonraki Haber

Nejat Önder’den ilk açıklama: “CHP’de At...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!