Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Resmen açıklandı: Nejat Önder bugün AK Parti’ye katılacak

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Resmen açıklandı: Nejat Önder bugün AK Parti’ye katılacak
AK Parti Çanakkale İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi’nin yeni başkanı seçilen Nejat Önder’in bugün Ankara’da düzenlenecek törenle AK Parti’ye katılacağını açıkladı.
17 Petrol Reklam

Başkan Makas, Nejat Önder’in AK Parti’ye transferini şu sözlerle duyurdu:

“İl Genel Meclisi Başkanlığı seçimi gerçekleştirildi. Öncelikli olarak Nejat Önder Bey'i tebrik ediyor, görevinde başarılar diliyoruz. Seçim sonucunun şehrimiz açısından hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum. Bizim AK Parti ve MHP grubu olarak desteklediğimiz adayımızın dışında;  HDP'ye tavır alamayan, sınırımızda PYD olsun diyen, milli meselelerde sınıfta kalan CHP'ye kayıtsız kalmayarak, önce partisinden istifa edip sonra da bağımsız aday olan, vatansever duruşu ve milli meselelerdeki hassasiyetini bildiğimiz Nejat Önder Bey'e AK Parti ve MHP grubu  olarak  blok halinde destek verdik, böylelikle yapılan seçim sonucunda  kendisi İl Genel Meclisimizin yeni başkanı oldu.  İl Genel Meclisinde muhalefetin takındığı; şehrin ihtiyaçlarını öncelemeyen ve partizanca tavırların geride kaldığı bir dönemi yaşayacağımızı düşünüyoruz.

Bugün düzenlenecek olan törenle, Nejat Önder'in partimiz saflarına katılacağını ve bir AK Parti üyesi olarak İl Genel Meclisindeki görevini ifa edeceğini değerli kamuoyuyla paylaşmak isterim. Şehrimiz ve partimiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz.”

BU SABAH ANKARA’YA HAREKET ETTİLER

AK Parti İl Başkanı Naim Makas, İl Genel Meclisi Başkanı Nejat Önder ve AK Parti Biga İl Genel Meclis Üyesi Bülent Korkmaz bu sabah 05.50 uçağıyla Ankara’ya hareket etti.

Nejat Önder’e parti rozetini Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takması bekleniyor.
 


Nejat Önder, AK Parti yolundaÖnceki Haber

Nejat Önder, AK Parti yolunda

ÇOMÜ öğrencisi Simay kaza kurbanı olduSonraki Haber

ÇOMÜ öğrencisi Simay kaza kurbanı oldu

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!