Rıdvan Uz’un kaderi bu hafta sonu belli olabilir!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Rıdvan Uz’un kaderi bu hafta sonu belli olabilir!
İYİ Parti 12-13-14 Temmuz tarihlerinde Afyonkarahisar'da kampa girecek. Genel seçimlere hazırlık çerçevesinde yeni yol haritasının belirleneceği kampta, kesin ihraç talebi ile disipline sevk edilen Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz’un İYİ Parti ile yollarının ayrılıp ayrılmayacağı netlik kazanabilir.

İYİ Parti, bu hafta sonu Afyonkarahisar'da düzenleyeceği kampla 2028 seçimlerine yönelik yeni yol haritasını belirlemeyi planlıyor. 12-13-14 Temmuz tarihlerinde yapılacak olan istişare kampına Başkanlık Divanı, Genel İdare Kurulu (GİK), Merkez Disiplin Kurulu (MDK) üyeleri ve milletvekilleri katılacak.

Kamp süresince, 2028 seçimlerine hazırlık çerçevesinde yeni yol haritasının belirlenmesinin yanı sıra 31 Mart'ta yapılan yerel seçim sonuçları da masaya yatırılacak.

RIDVAN UZ GÜNDEME GELEBİLİR

Öte yandan İYİ Parti kampında, Genel Başkan Müsavat Dervişoğlu tarafından partiden kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak disipline sevk edilen Çanakkale Milletvekili Rıdvan Uz konusunun da gündeme gelmesi bekleniyor.

Partinin kurucu ve eski genel başkanı Merak Akşener’in, Beştepe Külliyesi’nde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşmesine tepki gösteren Rıdvan Uz, partisinin kapalı grup toplantısında, Akşener’in fotoğraflarının genel merkezden kaldırılması önerisinde bulunmuş, bunun üzerine Genel Başkan Müsavat Devişoğlu tarafından partiden kesin ihraç talebiyle tedbirli olarak disipline sevk edilmişti.


Çanakkale’de o cadde 9 gün boyunca trafiğe kapatılacak!Önceki Haber

Çanakkale’de o cadde 9 gün boyunca trafi...

Geyikli’de tepki çeken görüntü!Sonraki Haber

Geyikli’de tepki çeken görüntü!

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!