sabancı banner kurban

Semizoğlu’ndan, İspanya temasları – Çanakkale Yorum

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Semizoğlu’ndan, İspanya temasları – Çanakkale Yorum
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası (ÇTSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu, TOBB Başkanı ve Avrupa Odalar Birliği (Eurochambres) Başkan Vekili Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte İspanya’da resmi ziyaretlerde bulundu.

İlk olarak İspanya Odalar Birliği Başkanı José Kuis Bonet ev sahipliğinde düzenlenen Eurochambres Başkanlık Divanı toplantısına katılan Semizoğlu, ardından Madrid Büyükelçisi Nüket Küçükel Ezberci’yi ziyaret programında da hazır bulundu.

Toplantı ve ziyaret hakkında bilgi veren Semizoğlu, “TOBB Başkanımız Sayın Rifat Hisarcıklıoğlu’nun daveti üzerine İspanya’da Eurochambres Başkanlık Divanı toplantısına katılım sağladım. İş dünyasını en iyi şekilde temsil eden Sayın Başkanımızın yurt dışında da temsil kabiliyetinin ne denli güçlü olduğuna, Türk iş insanına olan bakış açısı ve güvene ne kadar olumlu katkı sunduğuna bir kez daha yakından şahit oldum ve bir kez daha Birliğimiz ile gurur duydum. İspanya- Türkiye iş birliğinin artmasında Sayın Başkanımızın rolü çok büyük. Bu sebeple de kendisine İspanya Kralı tarafından İspanya Sivil Liyakat Nişanı Enkomiyenda taltif edilmişti. Önümüzdeki süreçte iki ülke arasındaki iş birliğinin daha da artacağına inanıyorum” dedi.


Çanakkale’de toplu taşıma şoförlerine öfke kontrolü eğitimiÖnceki Haber

Çanakkale’de toplu taşıma şoförlerine öf...

Kepez’deki 20 saatlik su kesintisine AK Parti’den tepki! – Çanakkale YorumSonraki Haber

Kepez’deki 20 saatlik su kesintisine AK...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!