Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında ÇTSO’yu ziyaret ettiler

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Sosyal Güvenlik Haftası kapsamında ÇTSO’yu ziyaret ettiler
Her yıl mayıs ayının ikinci haftası içinde kutlanan “Sosyal Güvenlik Haftası” kapsamında SGK İl Müdürü Hilmi Ercan, Müdür Yardımcısı Mustafa Taşkın, Prim Tahakkuk ve Tahsilat Servis Şefi Elveda Geçer, ÇTSO Yönetim Kurulunu ziyaret ederek görüş alışverişi yaptı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezinde gerçekleştirilen ziyarette Yönetim Kurulu Başkanı Selçuk Semizoğlu ve Genel Sekreter Sema Sandal hazır bulundu.

Sosyal Güvenlik Haftası vesilesiyle gerçekleştirilen ziyaret hakkında bilgi veren Başkan Selçuk Semizoğlu, “SGK bilincinin yaygınlaştırılması ve bilinirliğinin sağlanması amacıyla bu yıl 16-22 Mayıs tarihlerinde Sosyal Güvenlik Haftası olarak kutlanıyor. Türkiye Cumhuriyeti’nin sosyal bir devlet olduğu anayasamızda açıkça ifade edilmiş, sosyal güvenlik hakkı güvencesi sağlanmıştır. Bunun gereği olarak; Türkiye’de yaşayan her bir vatandaşımız sosyal güvenlik sistemimizin korumasına alınmıştır. Salgın döneminde dünyanın en güçlü ülkelerinde bile sağlık hizmetlerinde sorunlar yaşandığını hep beraber şahit olduk. Buna rağmen ülkemizin genel sağlık sigortası ve teknik altyapısı zor şartlar altında bile çalışmalarına devam etti. Bu vesileyle Sosyal Güvenlik Haftası’nı en içten dileklerime kutluyor, salgın sürecinde büyük bir özveriyle görev yapan Sosyal Güvenlik Kurumu çalışanlarımıza şükranlarımı sunuyorum” diye konuştu.

 


Rıdvan Uz: “Kıbrıs Türkleri'nin yanında olmaya devam edeceğiz”Önceki Haber

Rıdvan Uz: “Kıbrıs Türkleri'nin yanında...

Çanakkale’de 19 Mayıs kutlamasıSonraki Haber

Çanakkale’de 19 Mayıs kutlaması

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!