Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Taş ocağı hırsızları yakalandı!

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Taş ocağı hırsızları yakalandı!
Çanakkale’nin Ayvacık ilçesine bağlı Akçin köyünde faaliyet gösteren bir taş ocağından, 1 adet trafo, 2 adet dozer lastiği, 50 adet dağ kesme makinesi tekerleği, 1 adet vinç elektrik panosu, elektrik motoru, 50 metre uzunluğundaki bakır kablo,  ve 2 adet delik delme matkabı çalan A.K ve S.K isimli iki hırsız, Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme ve JASAT ekiplerince sürdürülen çalışmalar neticesinde yakalandı.
17 Petrol Reklam

Hırsızlık olayının ardından Ayvacık İlçe Jandarma Komutanlığı Olay Yeri İnceleme ve JASAT ekiplerince olay yeri ve çevresinde yapılan araştırmalar sonucu, olay yerinden elde edilen sigara izmariti ve parmak izleri, DNA analizi için Kriminal Laboratuvara gönderildi. 

Olay yerinden elde edilen boş ıslak mendil paketi üzerindeki işletmeye ait kameralar ve bölgedeki araç hareketliliğini tespit etmek amacıyla PTS (Plaka Tanıma Sistemi) kayıtları incelendi.

Çalınan malzemelerin ağır malzemeler olması nedeniyle bölgede faaliyet gösteren vinç şirketleri ile görüşülerek ve PTS kayıtlarından yola çıkılarak yapılan çalışmalar neticesinde şüpheli A.K ve S.K. isimli şahısların kamyonet ile hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edildi.  

İkamet adreslerinde yakalanan hırsızlar suçlarını itiraf ederken, çaldıkları malzemeler Çanakkale şehir merkezinde ele geçirildi.

Olayla ilgili tahkikatın sürdüğü bildirildi.


 

Anahtar Kelimeler:
Bülent Turan'dan, AYM üyesinin paylaşımına çok sert tepki: "Bu ne saçmalık, kendinize gelin!"Önceki Haber

Bülent Turan'dan, AYM üyesinin paylaşımı...

Bayramiç Belediyesi’nden anlamlı çalışma Sonraki Haber

Bayramiç Belediyesi’nden anlamlı çalışma...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!