Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Turan ve İskenderoğlu’ndan Öğretmenler Günü mesajı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Turan ve İskenderoğlu’ndan Öğretmenler Günü mesajı
AK Parti Grup Başkanvekili ve Çanakkale Milletvekili Bülent Turan ile AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla ortak bir tebrik mesajı yayımladı.

Turan ve İskenderoğlu’nun Öğretmenler Günü mesajında şu ifadelere yer verildi:

“İnsan hayatını şekillendiren en önemli iki olgu, eğitim ve öğretimdir. Aileden başlayan eğitim, okul hayatında mahir ellerde biçimlenirken, öğretimle de pekiştirilir. Öğretmenlik, sevgi ve fedakarlık üzerine kuruludur. Sınırları hiçbir zaman okul ve sınıf duvarlarıyla belirlenmemiştir. Öğretmenlerimizin üzerimizdeki emeklerini saymakla bitiremeyiz.  Aile dışında ilk rol modelimiz olan öğretmenlerimiz, bizlerde hayatımız boyunca taşıyacağımız kıymetli izler bırakır. Çocukların ahlaki ve kültürel yönden gelişmiş, okuyan, düşünen, uygulayan ve neticelendiren nesiller olarak yetişmesinde öğretmenlerimiz, hem birer örnek hem de yol göstericilerdir.

Bu duygularla, Başöğretmen Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve şehit öğretmenlerimiz başta olmak üzere, ebediyete irtihal eden tüm öğretmenlerimizi rahmetle ve saygıyla yad ediyor; tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü'nü tebrik ediyoruz.”


Çan’da çözüm odaklı belediye anlayışı sürüyorÖnceki Haber

Çan’da çözüm odaklı belediye anlayışı sü...

Başkan Makas: “Öğretmenlerimiz her daim fedakarlığın ve sevginin simgesi olmuşlardır”Sonraki Haber

Başkan Makas: “Öğretmenlerimiz her daim...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!