Türkiye Finans'tan HELAL ihtiyaç kredisi açıklandı! Faiz yok tek kuruş para yok 15.000 TL verilecek

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Türkiye Finans'tan HELAL ihtiyaç kredisi açıklandı! Faiz yok tek kuruş para yok 15.000 TL verilecek
Türkiye Finans resmi internet sayfası üzerinden sıfır kar paylı 12 vadeli 15.000 TL'ye kadar ihtiyaç finansmanı verileceği açıklandı.

Banka yaptığı açıklamada aşağıdaki ifadelere yer verdi:

 

“Şimdi Mobilden Türkiye Finanslı olun, kâr paysız, komisyonsuz 2.500 TL’ye kadar yedek hesap kullanın. Üstelik eXtra Limit Limit ile 1.000 TL ve üzeri ilk harcamanızdan 150 TL nakit hediye ve ilk kredi kartı harcamanızdan 100 TL bonus kazanın.​ EFT/Havale/FAST işlemlerine para ödemeyin, yurt dışı hisse senedi işlemlerinizi TFXTarget üzerinden çok avantajlı komisyon oranlarıyla gerçekleştirin. Hesabınızda para olmasa bile Yedek Hesap ile 2.500 TL'ye acil nakit ihtiyacınızı kâr payı ödemeden karşılayın. 15 BİN TL 0 FAİZ KREDİ VERİLECEK Siz de mobilden Türkiye Finans'la tanışın, avantajlı dijital bankacılık dünyasına adım atın. Kampanyanın sunduğu avantajlardan 24 Mayıs-31 Aralık 2023 tarihleri arasında yararlanabilirsiniz. ​0 kâr paylı İhtiyaç Finansmanı başvurunuzu Mobil Şubemiz üzerinden anında yapabilir, 12 ay vade seçeneğiyle ödemelerinizi planlayarak mal ve hizmet alımı ​ihtiyaçlarınıza yönelik harcamalarınızı gerçekleştirebilirsiniz. 15.000 TL’ye kadar 0 kâr paylı İhtiyaç Finansmanı avantajından yararlanmak için başvurunuzu Mobil Şubemizden hemen yapın, ihtiyaçlarınızı daha fazla ertelemeyin.”


Kaan Kazgan kimdir, kaç yaşında? Kaan Kazgan başarıları!Önceki Haber

Kaan Kazgan kimdir, kaç yaşında? Kaan Ka...

Jandarma Uzman Erbaş alımı başvuruları ne zaman bitecek 2023? JGK 6 bin 940 personel alacak.. Jandarma Personel Temin (PERTEM) başvuru ekranı, şartları ve tarihleriSonraki Haber

Jandarma Uzman Erbaş alımı başvuruları n...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!