Reklamı Geç
Gestaş İlan 2
Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Ülgür Gökhan'ın sözlerine İYİ Parti'den ilk tepki: "Demokrasi bazı bedenlere yük gelebilir"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ülgür Gökhan'ın sözlerine İYİ Parti'den ilk tepki: "Demokrasi bazı bedenlere yük gelebilir"
İYİ Parti İl Başkanlığı, dün akşamki belediye meclis toplantısında, "İYİ Parti'nin varlığı CHP sayesindedir" diyen Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'a yaptığı yazılı açıklamayla tepki gösterdi.
17 Petrol Reklam

İYİ Parti İl Başkanlığı'ndan yapılan açıklama şu şekilde:

"Çanakkale Belediyesi Ocak Ayı Meclis Toplantısında Belediye Başkanı Sayın Ülgür Gökhan'ın, İYİ Parti Belediye Meclis Üyesi Sayın Burak Kunt'a ve nezdinde İYİ Parti'ye yönelik olarak söylediği, 'İYİ Parti'nin varlığı Cumhuriyet Halk Partisi sayesindedir' sözlerine binaen:

Konuşma yapan, seçimlere birlikte girdiğimiz ve bundan dolayı tarihinin en yüksek oyu ile seçilen bir belediye başkanı. Maalesef demokrasi bazı bedenlere yük gelebilir. Belkide kendi çıkarları için Millet İttifakı iki partimizin ve kıymetli Genel Başkanlarının ülke yararına atmış olduğu adımları anlamamış olabilir. Bu söylem, Cumhuriyet Halk Partisi ve ona gönül veren teşkilatlarında anlamlamdıramadığı bir söylem olmuştur.Biz Çanakkale İYİ Parti olarak konunun önemine binaen, her iki Genel Merkezimizi bilgilendirdik. Şimdi Çanakkale CHP İl Başkanlığıdan, Belediye Başkanı adına bir açıklama ve yaptırım beklemekteyiz. Daha sonra detaylı bir açıklama yapacağız. Kamuoyuna saygılarmızla."

Anahtar Kelimeler:
Amaç: Dünya standartı, hedef: 100 ton Önceki Haber

Amaç: Dünya standartı, hedef: 100 ton 

Bayramiç'e 'Gıda Bankası' geliyorSonraki Haber

Bayramiç'e 'Gıda Bankası' geliyor

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!