Ural’ın fotoğraf oyunu: Görüşemediği Kılıçdaroğlu ile eski fotoğrafını paylaştı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Ural’ın fotoğraf oyunu: Görüşemediği Kılıçdaroğlu ile eski fotoğrafını paylaştı
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çekilen fotoğrafını sosyal medya hesabından, “CHP Genel Merkez ziyaretlerimi tamamladım” notuyla paylaşan CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural’ın, Kılıçdaroğlu ile olan fotoğrafının Ocak-2022 tarihli olduğu ortaya çıktı.

Milletvekili adaylığı temasları için Ankara’nın yolunu tutan ve CHP Genel Merkezi’nde bir takım ziyaretler gerçekleştiren CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural, temaslarını tamamlamasının ardından, “CHP Genel Merkez ziyaretlerimi tamamladım.. Ankara’dan sevgiler, geleceği inşa etmek için herkes çalışıyor.. Bizlerde çok çalışarak birlik beraberlik ve dayanışmayla başaracağız.. Nefsine hakim olanların iktidarı çok yakın..” notuyla partisinin Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile birlikte çekilen fotoğrafını paylaştı. Ancak Ural’ın, Kılıçdaroğlu ile birlikte genel merkezde yeni çekilmiş gibi paylaştığı fotoğrafın Ocak-2022 tarihli olduğu ortaya çıktı.

Söz konusu fotoğraf, CHP İl Başkanı Metin Ümit Ural’ın, partisinin Genel Başkan Yardımcısı ve Çanakkale Milletvekili Muharrem Erkek ve bir diğer Çanakkale Milletvekili Özgür Ceylan ile birlikte geçtiğimiz 27 Ocak’ta genel merkezde Kemal Kılıçdaroğlu’nu ziyaret ettikleri ana ait.

KILIÇDAROĞLU REDDETTİ

Öte yandan Ural’ın, genel merkezdeki temasları kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ile görüşmek istediği ancak bu talebinin Kılıçdaroğlu tarafından kabul görmediği öğrenildi.

İşte Ural’ın, CHP Genel Merkezinde Kemal Kılıçdaroğlu ve partisinin Çanakkale milletvekilleri ile birlikte çekilen 27 Ocak 2022 tarihli o fotoğrafları…


CHP’li Ural istifaya hazırlanıyor! İşte sebebi…Önceki Haber

CHP’li Ural istifaya hazırlanıyor! İşte...

Ezine ilçe merkezinden geçen koyun sürüsü ilginç görüntüler oluşturduSonraki Haber

Ezine ilçe merkezinden geçen koyun sürüs...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!