Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Vali Aktaş’tan öğrenci yurdu ziyaretleri

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Aktaş’tan öğrenci yurdu ziyaretleri
Vali İlhami Aktaş, üniversite öğrencilerinin kaldığı 18 Mart Kız Öğrenci Yurdu ile Adile Sultan Öğrenci Yurdunu ziyaret etti.

Vali İlhami Aktaş, yurt ziyaretlerinin ilkini 1002 öğrencinin kaldığı 18 Mart Kız Öğrenci Yurduna gerçekleştirdi. Ziyaretleri sırasında öğrencilerle bir süre sohbet eden Vali İlhami Aktaş, yurtla ilgili müdür Serap Tombul’dan bilgi aldı.

Vali Aktaş ardından, 264 öğrencinin kaldığı Adile Sultan Öğrenci Yurdunu ziyaret ederek incelemelerde bulundu. İncelemelerinde yurt müdürü Mustafa Çakır’dan bilgiler alan Vali Aktaş, öğrencilerle de bir süre görüşerek istek ve sorunlarını dinledi.

Eğitim görmek için kente gelen öğrencilerin emanet olduğunu belirten Vali Aktaş, “Valilik olarak öğrencilerimizin barınmalarından, huzur ve güven içinde eğitim görmelerine kadar en iyi imkanları sağlayacağız” dedi.

Yurtta kalan öğrenciler ziyaretlerinden ve ilgisinden dolayı Vali Aktaş’a teşekkür ettiler. Vali Aktaş’ın yurt ziyaretlerine Gençlik ve Spor İl Müdürü Ömer Kalkan da eşlik etti.


 


Poyraz çıktı, lüferin fiyatı fırladı!Önceki Haber

Poyraz çıktı, lüferin fiyatı fırladı!

Yoğun bakım uzmanı göreve başladıSonraki Haber

Yoğun bakım uzmanı göreve başladı

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!