Asbak Reklam 2

Vali Aktaş’tan, Vefa Sosyal Destek Grubuna ziyaret

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Vali Aktaş’tan, Vefa Sosyal Destek Grubuna ziyaret
Koronavirüs salgınına karşı alınan tedbirler kapsamında, sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla kurulan Vefa Sosyal Destek Grupları çalışmalarına devam ediyor. Vali İlhami Aktaş, 112 Acil Çağrı Merkezinde çalışmalarına devam eden Vefa Sosyal Destek Grubunu ziyaret etti.
17 Petrol Reklam

Vali Yardımcısı – İl Özel İdaresi Genel Sekreteri Abdullah Köklü, İl Jandarma Komutanı J. Kd. Albay Tahsin Saruhan, İl Emniyet Müdür V. Alaattin Tekin, Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürü Muhammet Mermer, İl Afet ve Acil Durum Müdürü İbrahim Tarı,  GAMER Müdürü Ali Ustabaş ve İl Özel idaresi Genel Sekreter Yardımcısı Celil Sezgin de bulunduğu ziyarette Vali İlhami Aktaş, yapılan çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alarak, ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak, ulvi bir görevi yerine getiren Vefa Destek Grubu çalışanlarına teşekkür etti.

Vefa Sosyal Destek Gruplarının vatandaşların hizmetinde çalışmaya devam ettiğini dile getiren Vali Aktaş, “Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanları, ihtiyacı olan vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayarak önemli bir görevi yerine getiriyorlar. Görevi başındaki Vefa Sosyal Destek Grubu çalışanlarına teşekkür ediyorum. Vatandaşlarımızın, toplum sağlığını ilgilendiren bu konuda gereken desteği ve katkıyı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da vereceğinize yürekten inanıyorum. Bu çalışmalarda bizlere destek veren bütün Çanakkalelilere teşekkür ediyorum”  dedi.

Anahtar Kelimeler:
Başkan Karaca’nın 1 Mayıs mesajıÖnceki Haber

Başkan Karaca’nın 1 Mayıs mesajı

Çanakkale’de sokağa çıkma kısıtlaması denetimleriSonraki Haber

Çanakkale’de sokağa çıkma kısıtlaması de...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!