Ataçlar Reklam
Asbak Reklam 2

Vali Tavlı: "Bayramlarımızı coşku içinde yaşayabilmek için hep birlikte fedakarlık ve sabır göstereceğiz"

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Vali Tavlı: "Bayramlarımızı coşku içinde yaşayabilmek için hep birlikte fedakarlık ve sabır göstereceğiz"
Çanakkale Valisi Orhan Tavlı, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.
17 Petrol Reklam

Vali Tavlı'nın mesajı şöyle:

"Büyük bir manevi huzurla idrak ettiğimiz rahmet, merhamet ve bereket ayı olan 11 ayın sultanı mübarek Ramazan ayının ardından, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının güçlendirildiği, dargınlık ve kırgınlıkların unutulduğu Ramazan Bayramı’na ulaşmanın mutluluğunu hep birlikte paylaşıyor ve yaşıyoruz.

Bayramlar, insani ve dini hassasiyetlerle ihtiyacımız olan bütün güzelliklerin birlikte yaşandığı, birlik, beraberlik ve kardeşlik duygularının, sevgi ve saygının güzel örneklerinin sergilendiği, toplumun tüm kesimlerinin birbiriyle kaynaştığı paylaşma ve dayanışma günleridir.

Bu özel günde Ramazan Bayramı’nı fırsat bilerek milli ve manevi değerlerimizi en iyi şekilde yansıtıp milletçe kardeşliğimizi daha da pekiştirip, birlik ve beraberliğimizi en güçlü şekilde yaşatmaya devam ediyoruz.

Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında Arife Günü ve Ramazan Bayramı süresince evde kalarak tekrar sağlıklı günlere dönmek, ailelerimiz, yakınlarımız, dostlarımız ve komşularımız ile bir araya gelerek bayramlarımızı huzur, sevinç ve coşku içinde yaşayabilmek için hep birlikte fedakarlık ve sabır göstereceğiz.


Mübarek Ramazan Bayramı’nın milletimize ve ülkemize huzur, mutluluk ve bereket getirmesini temenni ediyor, Aziz Şehitlerimizi ve Kahraman Gazilerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle; Çanakkaleli hemşerilerimizin, Aziz Milletimizin ve İslam Aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla kutluyor, sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmenizi temenni ediyor, selam ve saygılarımı sunuyorum."


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Başkan Gökhan'ın Ramazan Bayramı mesajıÖnceki Haber

Başkan Gökhan'ın Ramazan Bayramı mesajı

Başkan Öz: "Şamil Tayyar ve onun zihniyetine sahip kişilere cevabımdır"Sonraki Haber

Başkan Öz: "Şamil Tayyar ve onun zihniye...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!