sabancı banner kurban

Alocars Mechanice Car Servis, Çanakkale’ye geliyor

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Alocars Mechanice Car Servis, Çanakkale’ye geliyor
Otomotiv satış sonrası garantili servis hizmeti veren, Türkiye’nin yeni nesil araç servis zinciri markası Alocars Mechanice Car Servis çok yakında Çanakkale’ye geliyor.

2021 yılının son çeyreğinde faaliyetlerine başlayarak kısa süre içerisinde büyümesi ve şebeke ağını hızla geliştirmesi ile dikkat çeken Alocars çok yakında Çanakkale ‘ye geliyor.

Her markada otomobil ve hafif ticari araçların servis hizmetlerini sunan Alocars aldığı sertifikalar sayesinde araçlara garanti kapsamında yani garantisi bozulmadan hizmet sunuyor. Yetkili servis kalitesinde ve aynı zamanda ekonomik bir hizmet veren Alocars tüketicilere yüksek maliyetler yerine aynı kalitede ve ekonomik hizmet sunuyor.

Alocars Genel Müdürü Volkan Dizen yaptığı açıklamada, “Alocars Mechanice Car Servisler Sektörün yayıncılık başta olmak üzere birçok farklı alanlarında 20 yıla yakın süredir hizmet veren Otolife grubuna bağlı olarak oluşan Türkiye’nin yeni nesil araç bakım zincir markasıdır. Bildiğiniz üzere ülkemizde otomotiv satış sonrası hizmet pazarı yetkili servisler ve oto sanayiler üzerine kurulu. Ancak; hayatın her alanında olduğu gibi bu noktada da beklentiler ve ihtiyaçlar hızla değişiyor. Tüketiciler yüksek maliyetlerden kaçınırken kaliteli hizmet istiyor. Alocars’ı tam da bu noktadaki ihtiyaçlara yanıt vermek amacıyla kurduk. Kaliteli, garantili, ekonomik, donanımlı ve kurumsal hizmet anlayışımızın değerli Çanakkale halkı tarafından da kısa sürede fark edileceğine hiç şüphem yok. Çanakkale iş ortağımız Elit Car Servis girişimi ile başlattığımız Alocars Mechanice Car Servis Çanakkale şubemiz çok yakında hizmete girecek. Geldiğimiz kısa sürede ülkemiz genelinde neredeyse tüm lokasyonlarda yer almakta olup şebeke ağımızı hızla yaygınlaştırdık ve yaygınlaştırmaya devam ediyoruz. Tüketiciler ve araç sahipleri yetkili servis kalitesinde ancak çok daha ekonomik hizmet almanın avantajını yaşıyorlar. Çok yakında hizmete girecek olan Alocars Mechanıce Car Servis Çanakkale ilimize ve ülkemize hayırlı olsun” dedi.   

 


Cengiz Balkan milletvekili aday adayı mı oluyor?Önceki Haber

Cengiz Balkan milletvekili aday adayı mı...

Bozcaada ve Gökçeada’ya yarınki feribot seferlerine fırtına engeliSonraki Haber

Bozcaada ve Gökçeada’ya yarınki feribot...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!