Başkan Gökhan, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Nazlıaka'yı ağırladı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Başkan Gökhan, CHP Kadın Kolları Genel Başkanı Nazlıaka'yı ağırladı
Kadın Çalıştayı kapsamında Çanakkale'ye gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, Belediye Başkanı Ülgür Gökhan'ı da makamında ziyaret etti.

Nazlıaka ve beraberindeki heyeti makamında ağırlayan Başkan Gökhan, ziyaretten büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti. Güncel konulara ilişkin karşılıklı sohbetin gerçekleştiği ziyarette Başkan Gökhan ayrıca, kadın çalışmalarına yönelik sunduğu katkılardan dolayı Nazlıaka'ya teşekkürlerini iletti. 

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka'nın ziyareti, anı defterini imzalaması, hediye takdimi ve hatıra fotoğrafı çekimi ile son buldu.

Nazlıaka belediye birimlerini de ziyaret etti

Cumhuriyet Halk Partisi Kadın Kolları Genel Başkanı Aylin Nazlıaka, kent ziyareti kapsamında Çanakkale Belediyesinin çeşitli birimlerini de ziyaret etti. Nazlıaka ve beraberindeki heyet, Çanakkale Belediyesi Çocuk Kültür Evi, Barbaros Ata'm Kreş ve Altın Yıllar Yaşam Merkezi'nin yanı sıra, Troida Kadın Kooperatifini de ziyaret ederek, hizmet ve faaliyetlere ilişkin bilgiler aldı.


Bülent Turan, tepki çeken belediye başkanları üzerinden CHP’ye yüklendi: “Yere batsın üslubunuz da, siyasetiniz de!”Önceki Haber

Bülent Turan, tepki çeken belediye başka...

Başarılı danışmandan, romantik paylaşımSonraki Haber

Başarılı danışmandan, romantik paylaşım

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!