ÇTSO üyeleri, Hamburg’da fuara katıldı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ÇTSO üyeleri, Hamburg’da fuara katıldı
Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası’nın, gıda üretimi, yeme-içme ve konaklama sektör temsilcilerinden oluşan heyeti 10-14 Mart 2023 tarihlerinde Almanya’nın Hamburg şehrinde düzenlenen Internorga Fuarına katıldı.

Çanakkale Ticaret ve Sanayi Odası yeme-içme sektörü Meclis ve Komite üyesi İlke Diler, gıda sektörü Meclis ve Komite üyeleri Bülent Şancı ve Muzaffer Ünlüer, gıda sektörü Komite üyesi Onur Erten ile sektör temsilcilerinin yer aldığı heyet, 10-14 Mart 2023 tarihlerinde Hamburg’da gerçekleştirilen, sektörün en büyük ve kapsamlı fuarları arasında yer alan Internoga Fuarını ziyaret etti.

Fuar ziyareti hakkında bilgi veren yeme-içme sektörü Meclis ve Komite üyesi İlke Diler, “Odamız organizasyonunda ve Hamburg Ticaret Ataşeliği destekleriyle gerçekleştirilen fuar ziyaretinde üyelerimiz kendi sektörleriyle ilgili yeni üretim ve teknoloji modelleri hakkında bilgi alarak temas kurma şansı elde etti. Hamburg Ticaret Ataşesi Sayın Yıldız Onur fuar ziyaretimizde heyetimizi yalnız bırakmayarak üyelerimizle beraber stantları gezerek destek verdi. Ticaret Ataşemiz Sayın Yıldız Onur’a Çanakkale’mizin tüm öncelikli sektörleri hakkında bilgi verdik. Kendileri de üyelerimize Hamburg’da ticaret yapma şekilleri ve dikkat edilmesi gereken hususlar hakkında bilgi aktardı. Kendilerine verdikleri bilgi ve heyetimize gösterdiği ilgili için Odamız adına teşekkür ediyorum” dedi.

 


Seddülbahir Kalesi, 18 Mart'ta ziyarete açılacakÖnceki Haber

Seddülbahir Kalesi, 18 Mart'ta ziyarete...

Çanakkale açıklarında 46 kaçak göçmen kurtarıldıSonraki Haber

Çanakkale açıklarında 46 kaçak göçmen ku...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!