Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

ÇTSO’da önemli toplantı

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
ÇTSO’da önemli toplantı
Avrupa İşletmeler Ağı (AİA) Batı Marmara Konsorsiyumu (EEN WEST-MAR ) 2020-2021 yılı faaliyet değerlendirme toplantısı 12-13 Ağustos 2021 tarihlerinde Çanakkale’de yapıldı.

ÇTSO Kongre Fuar Merkezi’nde yapılan toplantıda, EEN WEST-MAR Konsorsiyum Koordinatörü Edirne KOSGEB Müdürü Veysel Vural, KOSGEB Uzmanı Tarık Altuntaş, EEN WEST-MAR Çanakkale Konsorsiyum Koordinatörü Genel Sekreter Sema Sandal, Proje Uzmanı Gökhan Doğru, Dış İlişkiler Uzmanı Mehtap Göynüer, EEN West-Mar Tekirdağ Konsorsiyumu Uzmanları Figen Taşçı Durgut ve Serpil Yılmaz ile EBİC EGE AİA Koordinatörü Doç. Dr. Serdar Temel hazır bulundu. 

“İHRACATÇI FİRMALARIMIZI AVRUPA İŞLETMELER AĞI SİSTEMİ İLE 60’DAN FAZLA ÜLKE PAZARINA TAŞIYORUZ”

Konsorsiyum faaliyet değerlendirme toplantısıyla ilgili bilgi veren Genel Sekreter Sema Sandal, “Avrupa İşletmeler Ağı (AİA), KOBİ’lerimizin uluslararasılaşmasına yönelik dünyanın en büyük ağı olarak, firmalarımızın 60’dan fazla ülke ile doğrudan temas kurmalarını sağlamaktadır. Bu toplantımızda, EEN WEST-MAR konsorsiyumu olarak 2020-2021 yılını kapsayan proje kapsamında, hedeflenen ve gerçekleştirilen faaliyetleri inceledik. Firmalarımızı bu ağa dahil olmaları ve dış ticaret konularında bilgilendirmek üzere Odamızın Dış Ticaret Destek Merkezi’ne davet ediyorum” dedi.     
 


Limak’tan yaz sıcaklarında sokak hayvanlarına destekÖnceki Haber

Limak’tan yaz sıcaklarında sokak hayvanl...

Çanakkale Boğazı’nda sürüklenen gemi kurtarıldıSonraki Haber

Çanakkale Boğazı’nda sürüklenen gemi kur...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!