Baskıyol Reklam
Asbak Reklam 2

Jülide İskenderoğlu: "Çanakkale gıda üretim ve cazibe merkezi haline gelecek"

  • Yazdır
  • A
    Yazı Tipi
  • Yorumlar
Jülide İskenderoğlu: "Çanakkale gıda üretim ve cazibe merkezi haline gelecek"
AK Parti Çanakkale Milletvekili Jülide İskenderoğlu, Kumkale köyünde esnaf ve vatandaşlarla bir araya geldi.

Merkeze bağlı Kumkale köyüne giden AK Parti Çanakkale Milletvekili ve Genel Merkez Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Jülide İskenderoğlu, esnafları ziyaret etti. Cadde üzerindeki iş yerlerine tek tek girerek esnaf ve vatandaşlarla selamlaşan İskenderoğlu, talep ve sorunları da dinledi. 

Daha sonra köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet eden İskenderoğlu, tarımsal faaliyetler ve desteklemeler ile ilgili üreticilerle istişarelerde bulundu. Ezine OSB’nin de yapılmasıyla birlikte ürünlerin daha da değer kazanacağını söyleyen İskenderoğlu, “Ezine Gıda İhtisas OSB, bölgede en önem verdiğimiz yatırımlardan birisi. Yapımı hızla devam ediyor. Burası devreye girdikten sonra, ürünlerimiz daha fazla değer kazanacak. Çanakkale, bir gıda üretim ve cazibe merkezi haline gelecek. Bu da ürünlerin pazar payını artıracak. Bölgemizin en bereketli topraklarından olan batak ovamızda yetişen bütün ürünlerimizin değeri daha da yükselmiş olacak” dedi.

Anahtar Kelimeler:
Venezuela'dan peynir ithalatına CHP'li Ceylan'dan tepki: "Peynir üreticileri feryat ediyor, seslerini duyan yok!"Önceki Haber

Venezuela'dan peynir ithalatına CHP'li C...

Resul Demirbaş: “Troya Caddesinden ilçe minibüslerinin kaldırılması çalışanlarımızı mağdur edecektir”Sonraki Haber

Resul Demirbaş: “Troya Caddesinden ilçe...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!